چاپ        ارسال به دوست

شورای بهورزی دانشگاهی هرمزگان راس ساعت 9 صبح مورخ 17/12/1395 با حضور معاون بهداشتی دانشگاه و اعضای شورا در دفتر معاون بهداشتی تشکیل شد .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شورای بهورزی دانشگاهی هرمزگان راس ساعت 9 صبح  مورخ 17/12/1395 با حضور معاون بهداشتی دانشگاه و اعضای شورا در دفتر معاون بهداشتی تشکیل شد .

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر جاودان  معاون بهداشتی دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر از خدمات بهورزان ، خانه های بهداشت و بهورزان را نماد نظام سلامت کشور دانست  

معاونت بهداشتی دانشگاه با اشاره به اجرای برنامه تحول نظام سلامت و همچنین ادغام خدمات جدید و تغییر سیمای بیماری ها در کشور، عنوان نمودند که ارائه خدمات بایستی  براساس بسته خدمات نوین سلامت صورت پذیرد بر ثبت خدمات سلامت در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) تاکید نمودند.

در ادامه سر کار خانم لیلا حدادی مسئول بهورزی دانشگاه توضیحاتی در خصوص وضعیت زیر ساخت های بهورزی استان و نتایج عملکرد ی بهورزان را ارائه نمودند . ایشان هدف از تشکیل این شوراها در سطوح مختلف کمک به ارتقای عملکرد بهورزان و تهیه ساز و کارهایی برای بهره گیری از تجارب روستاها و در نهایت ارتقای سلامت مردم بود.

مسئول بهورزی استان تاکید نمودند که دستاورد این شوراها باید منجر به ارتقای عملکرد فنی بهورزان و رفع مشکلات اداری و سازمانی مرتبط با فعالیت آنها باشد.

سپس جناب آقای مهندس صادقی معاون اجرایی مرکز بهداشت استان ضمن تشکر از زحمات و تلاش بهورزان استان و کشور ،  بیاناتی در خصوص دستاوردهای بهداشت در سطح کشور و استان از ابتدای راه اندازی نظام شبکه و مقایسه وضعیت فعلی با قبل از آن پرداختند .

در ادامه نمایندگان بهورزان انتظارات خود را از مدیران استانی عنوان نمودند و پس از بحث و تبادل نظر جلسه راس ساعت 12 به پایان رسید.

 


١٥:١٤ - 1395/12/18    /    شماره : ٧١٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٧خروج